Javascript etkin değil !
Anasayfaya git Sayfayı yenile
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Yerleşkesi - SAMSUN TEKNOPARK adresinde mukim Özgür Bilişim Yakıt İnşaat Sigortacılık Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi ("Özgür Bilişim"), kullanıcıların bu web sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. . Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi ve her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, Özgür Bilişim'e ait web sayfaları ile de paylaşımına izin vermektedir. (Özgür Bilişim web sayfaları hakkında detaylı bilgi için; www.ozgur.it)
  • Kişisel bilgiler; ad soyad, iş adresi, mobil veya sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.
  • Özgür Bilişim, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.
  • Özgür Bilişim, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Özgür Bilişim’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Özgür Bilişim’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Özgür Bilişim, kullanıcılara ve kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  • Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
  • Özgür Bilişim'den promosyon, duyuru ve bildirim mesajları içeren e-posta veya sms almak istemiyorsanız ‘Hesap Ayarları’ sayfasında yer alan bildirim seçeneklerini "Kapalı" olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Her Kullanıcı, işbu websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.